Przejdź do treści

Vermet

FIRMA VERMET - o firmie

Producent podkładek  Vermet specjalizuje się w produkcji przede wszystkim elementów z tworzyw sztucznych, plastikowych elementów złącznych oraz elementów uszczelniających. Firma VERMET oferuje szeroki zakres płaskich podkładek z materiałów niemetalicznych.

Wytwarzamy produkty wyłącznie z najlepszych materiałów jak na przykład: poliamid wytłaczany PA6, teflon (PTFE), poliamid odlewany, politereftalan etylenu PET, polichlorek winylu PVC, PEEK-polieteroeteroketon, plexi PMMA, podobnie z poliwęglan PC, tekstolit rezotex turbax i nie tylko. Dzięki temu są one wytrzymałe oraz niezawodne i mogą być wykorzystane w różnego typu instalacjach oraz urządzeniach technicznych.

Naszym klientom oferujemy ponadto szeroki wybór produktów w standardowych wielkościach, a ponadto realizujemy również zamówienia specjalne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz charakterystyką uwzględniającą właściwości i zastosowanie poliamidu wytłaczanego PA6, teflonu (PTFE), poliacetalu POM, polietylenu, poliuretanu PUR, polistyrenu HIPS i innych dostępnych materiałów. Szczegółowy wykaz materiałów z których wykonujemy nasze produkty znajduje się w zakładce ” Podkładki „. Co najważniejsze nasze podkładki spełniają określone normy m.in. DIN, ISO i inne. Bez względu na branżę: wojskową, medyczną, lotniczą, kolejową, zabawkarską, spożywczą, chemiczną, elektroniczną, elektryczną, budowlaną, wodno-kanalizacyjną, meblarską itp., VERMET pomaga w fazie projektowania i wdrożenia projektu. Ponadto Nasi doradcy chętnie pomogą w dobraniu odpowiednich materiałów do wykonywanego produktu.

Dlatego decydując się na skorzystanie z naszej oferty,  po pierwsze zyskacie Państwo produkty spełniające wszystkie Wasze oczekiwania, fachowe wsparcie doradców oraz zawsze miłą i kompetentną obsługę.

Produkcja podkładek firma VERMET

Podsumowując produkcją podkładek zajmujemy się od 20 lat. Przez ten czas nasza firma zdążyła się rozwinąć, na tyle, że istnieje ciągłe zapotrzebowanie, po pierwsze na nowych pracowników, a po drugie na nowe miejsca pracy. Ponadto posiadamy sieć stałych klientów, którzy od lat korzystają z zadowoleniem z naszych usług. Nasi doradcy chętnie odpowiadają na Państwa pytania i sprawują opiekę nad zamówieniami: w skrócie od chwili przesłania zapytania ofertowego, po wysyłkę zamówienia. Co więcej do grona naszych stałych klientów dołączają coraz to nowi, z całej Polski a nawet i Europy. 

NASZE ATUTY