Przejdź do treści

Vermet

PODKŁADKA SAMOPRZYLEPNA

W naszej ofercie znajdują się również podkładki samoprzylepne, dzięki substancji klejącej montaż jest niezwykle prosty a sama podkładka pozostaje w miejscu. Podkładka samoprzylepna to niezastąpiony produkt tam gdzie przy montażu mamy ograniczony dostęp by ją zamontować.

Oferujemy  wycinanie podkładek samoprzylepnych na przykład  z pianki, folii, filcu, tekstyliów, gumy, silikonu, rzepów, folii magnetycznych, butylu oraz różnego rodzaju materiałów technicznych powierzonych przez klienta.

podkładka samoprzylepna

Podkładka samoprzylepna - informacje

W swojej ofercie posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam na wykrawanie uszczelek poprzez sztancowanie. Innymi słowy Kiss Cut oraz wycinanie (Die Cut). Metoda ta pozwalana wykrawanie z materiału podklejonego bez nacinania warstwy klejącej (linera). W konsekwencji ma to ogromny wpływ na ułatwienie w użytkowaniu podkładki. Ma to zastosowanie szczególnie wtedy gdy mówimy o setkach, a nawet tysiącach sztuk.


Najczęściej używane materiały:

  •  po pierwsze pianki polietylenowe PE,
  •  pianki poliuretanowe PUR,
  • Filc,
  • EPDM,
  • Dodatkowo taśmy jedno lub dwustronnie klejące,

VERMET posiada również w swojej ofercie szeroki wybór taśm samoprzylepnych, m.in z takich materiałów jak na przykład:

  • guma lita SBR, NBR, EPDM, CR
  • mikroguma EPDM, CR / guma spieniona 
  • guma zamknięto-komórkowa PE o różnych gęstościach

Jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania. Masz materiał który nie znajduje się powyżej, a chcesz go podkleić ? Napisz do nas, a my spróbujemy pomóc zaproponować odpowiednie rozwiązanie..

Możemy zaoferować takie produkty jak:

– taśmy samoprzylepne

– uszczelki na taśmie

– uszczelka z pianek

– uszczelki z metra

 Wykonujemy zarówno standardowe zamówienia jak i indywidualne zlecenia. Jeśli interesują Cię uszczelnienia zapraszamy Cię na stronę https://vermet.pl/. Znajdziesz tam przede wszystkim całą naszą ofertę na uszczelki i uszczelnienia.

Podkładki samoprzylepne

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące podkładek, lub jeśli nie  znalazłeś na naszej stronie interesującego Cię produktu zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.