Przejdź do treści

Vermet

PODKŁADKI MIEDZIANE

Podkładki miedziane wykorzystuje się między innymi przy wysokociśnieniowych przewodach hydraulicznych oraz przewodach różnego rodzaju kwasów w temperaturze pokojowej. Do ich podstawowych cech zalicza się na przykład znakomitą plastyczność, antykorozyjność oraz odporność na szkodliwe działanie czynników mechanicznych i chemicznych. Wykonuje się je z pasów, blachy bądź taśmy miedzianej metodą wykrawania przy pomocy specjalnych pras mimośrodowych. Podsumowując nowoczesny sprzęt pozwala na uzyskanie wyrobów o dowolnych kształtach, gładkich i precyzyjnych, dlatego dzięki temu jesteśmy w stanie produkować podkładki z miedzi na wymiar i sprostać oczekiwaniom naszych klientów co do indywidualnych zamówień.

podkładki miedziane

Podkładki miedziane- właściwości:

–  po pierwsze bardzo dobrze przewodzą elektryczność i ciepło

– po drugie wytrzymałe na rozciąganie

– co więcej odporne na korozję

– dodatkowo odporne na zmiany ciśnienia i temperatury

– biostatyczne- hamują rozrost bakterii

– niepalne

– trwałe, elastyczne

Podkładki miedziane zastosowanie:

  • po pierwsze przemysł samochodowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł elektrotechniczny
  • przemysł chemiczny
  • przemysł maszynowy (jedne z podstawowych elementów budowy maszyn i różnego rodzaju urządzeń)
  • budownictwo
  • transport
  • energetyka

elektronika, elektrotechnika, telekomunikacja, rozdzielnie elektryczne, urządzenia chłodnicze, klimatyzacje, instalacje wodociągowe, jako absorber energii w kolektorach słonecznych.

 

Prezentujemy uszczelki w szerokiej gamie wielkości oraz kształtów, wśród których każdy znajdzie typ przystosowany do konkretnych rozwiązań. Ich parametry są zgodne z normami i wymaganiami określanymi przez PN-77/M-82002 i PN-77/M-82003 bądź dokumentację dostarczoną przez Klienta. Realizujemy zarówno zamówienia standardowe, jak i dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy.

Zapytaj członka naszego zespołu sprzedaży o więcej informacji na temat naszej oferty na uszczelki/ podkładki miedziane. Dodatkowo oferujemy indywidualne doradztwo, szybką wycenę i konkurencyjne ceny! Zadzwoń lub wyślij zapytanie ofertowe.

Zapraszamy również na stronę www.vermet.pl

Podkładki miedziane na wymiar

Producent podkładek VERMET oferuje produkcję podkładek z miedzi na wymiar, w rezultacie produkujemy podkładki według wytycznych klienta. Tak naprawdę wykonujemy niemal każdy kształt i rozmiar. Zapraszamy do przesłania zapytania ofertowego, na które niezwłocznie odpowiemy. Jesteśmy ogólnopolskim producentem podkładek i uszczelnień z wieloletnim doświadczeniem. Dodatkowo produkcja podkładek odbywa się na nowoczesnych maszynach, mających duże możliwości produkcyjne.  Wyślij nam rysunek lub wymiary podkładki a my zajmiemy się resztą. Oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę zamówień, dbamy również o najwyższą jakość wykonywanych produktów.

Produkcja podkładek z tworzyw sztucznych

Produkcja podkładek i uszczelek z tworzyw sztucznych, napisz do nas zapytanie ofertowe lub zadzwoń. Ponad to jeśli nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego produktu, nasi doradcy handlowi pomogą, nasze możliwości produkcyjne są na tyle duże i elastyczne, że podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Dlatego zadzwoń lub napisz, konsultacja i wycena są bezpłatne.