Przejdź do treści

Vermet

PODKLADKI ALUMINIOWE

Aluminium jest materiałem wysoce odpornym na korozję i zużycie. Podkładki aluminiowe są niezwykle trwałe, idealne dla wszystkich sektorów przemysłowych, przemysłu ceramicznego, przemysłu maszynowego, motoryzacyjnego i pneumatycznego.

Płaskie podkładki aluminiowe wycinane są z blach lub taśm w różnych stanach utwardzenia.

Dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta jesteśmy w stanie wykonać podkładki aluminiowe na wymiar.

podkładki aluminium

Właściwości podkładek aluminiowych:

– podatność na obróbkę

– duża plastyczność

– wysoka wytrzymałość

– właściwości antykorozyjne

– lekkość materiału

– doskonałe przewodnictwo cieplne i elektryczne

Podkładki aluminiowe- informacje

Podkładki z aluminium są wysoko odporne na działanie różnych czynników środowiskowych. Wykazują odporność na przykład na: wilgoć i korozje, środki chemiczne. Co więcej wykazują bardzo wysoką trwałość.  Powszechnie stosuje się je do łączenia przewodów paliwowych, podobnie również w instalacjach pneumatycznych i hydraulicznych. Dodatkowo dzięki miękkiej strukturze materiału oraz jego plastyczności podkłady z niego wykonane zapewniają szczelność połączeń w hydraulice siłowej. Ponadto są doceniane w takich branżach jak przemysł: motoryzacyjny, maszynowy, ceramiczny i wiele innych. Podobnie jak miedź, arkusze aluminium są dostępne w wielu rozmiarach. 

Produkcja podkładek

Jeśli znalazłeś coś czego szukasz skontaktuj się z nami i uzyskaj szybką i darmową wycenę w dziale handlowym. Gdyby jednak nie udało Ci się odnaleźć na stronie produktu, który Cię interesuje również zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta i możliwości produkcyjne są na tyle duże i rozwinięte, że z pewnością uda nam się wykonać nawet najbardziej skomplikowane elementy.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową dotyczącą produkcji uszczelek i uszczelnień https://vermet.pl/.