O firmie

Firma Vermet specjalizuje się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, plastikowych elementów złącznych oraz elementów uszczelniających.Firma VERMET oferuje szeroki zakres płaskich podkładek z materiałów niemetalicznych.

Wytwarzamy produkty wyłącznie z najlepszych materiałów jak na przykład poliamid wytłaczany PA6, teflon (PTFE), poliamid odlewany, politereftalan etylenu PET, polichlorek winylu PVC, PEEK-polieteroeteroketon, plexi PMMA, poliwęglan PC, tekstolit rezotex turbax i nie tylko. Dzięki temu są one wytrzymałe oraz niezawodne i mogą być wykorzystane w różnego typu instalacjach oraz urządzeniach technicznych.

Naszym klientom oferujemy ponadto szeroki wybór produktów w standardowych wielkościach, ale realizujemy również zamówienia specjalne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz charakterystyką uwzględniającą właściwości i zastosowanie poliamidu wytłaczanego PA6, teflonu (PTFE), poliacetalu POM, polietylenu, poliuretanu PUR, polistyrenu HIPS i innych dostępnych materiałów. Nasze podkładki spełniają określone normy m.in. DIN, ISO i inne. Bez względu na branżę: wojskową, medyczną, lotniczą, kolejową, zabawkarską, spożywczą, chemiczną, elektroniczną, elektryczną, budowlaną, wodno-kanalizacyjną, meblarską itp., VERMET pomaga w fazie projektowania i wdrożenia projektu.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, zyskacie Państwo produkty spełniające wszystkie Wasze oczekiwania, fachowe wsparcie doradców oraz zawsze miłą i kompetentną obsługę.

Nasze Atuty

Doświadczenie i zdolności adaptacyjne oparte na wieloletnim doświadczeniu i sprawdzonej wiedzy

Fachowe doradztwo

Najnowsze techniki produkcji

Szeroka oferta produktów

Doskonały stosunek jakości do ceny

Kontrola jakości

Certyfikat DIN EN ISO 9001: 2015

Krótkie terminy realizacji

Szybkie uruchomienia i wdrożenia nowych oraz nietypowych produktów

Producent Podkładek